Kadetki pokonały wicelidera

2013-10-28 00:00

W niedzielę 27.10.2013 zespół kadetek zmierzył się wiceliderem grupy C - Energetykiem Poznań. Przed meczem było trochę niepewności, bowiem wiadomo było, że Bazarki zagrają w okrojonym 7 osobowym składzie. Trzon zespołu pokazał jednak, że na żadną taryfę ulgową rywalki liczyć nie mogą. Bazarki pewnie i bezapelacyjnie pokonały poznanianki 3:0 (25:8, 25:18, 25:11). Był to piąty mecz grupowy i piąte zwycięstwo z kompletem punktów i bez straty seta!

Dziewczyny potwierdziły tym samym swój zdecydowany prymat w grupie i tak naprawdę, że jak dotąd reszta stawki może już z dość dużego dystansu oglądać, jak z każdym meczem powiększają swoją przewagę i pewnie zmierzają do zwycięstwa w grupie.

Niepokoją jedynie urazy i kontuzje, które się przytrafiły dziewczynom. Na szczęście do decydującej fazy rozgrywek jest jeszcze sporo czasu i mamy nadzieję, że dziewczyny w komplecie będą wówczas gotowe do gry.

Póki co cieszymy się ze zwycięstwa i fotela lidera grupy. Gratulujemy dziewczynom i trenerom M. Wachowiakowi i M. Stachowskiej.

Po raz kolejny znakomicie dopisali też kibice zespołu, którzy licznie pojawili się w Bazarze i jak zwykle świetnie bawili się dopingując Bazarki w rytmy serwowane przez DJ Darka. Jak zwykle wielkie podziękowania należą się też rodzicom dziewcząt, którzy nie tylko pomagają przy organizacji zawodów i dopingu dziewcząt, ale i dbają o słodki nastrój zawodów ;-) Tak się bawi siatkarski Śrem! Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Ostatni mecz I rundy Bazarki zagrają 15.11.2013 w Koninie, a od 22.11.2013 rozpocznie się runda rewanżowa. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.


powrót do listy

Nowe zdjęcia w galerii:
Przekaż nam swój 1% podatku.
Sponsorzy


Partnerzy medialni